Tagasiside

Soovite anda tagasisidet? Selleks täitke allolev vorm.

6 + 2 =

Regina A.

Meie kuue aastane poiss läks eelkooli ja ei suutnud lugemist selgeks saada. Õpetaja Lilit õpetas teda lugema kahe tunniga. Õpetaja leidis väga hästi kontakti lapsega ja on kannatlik. Kuna lapsele väga meeldib oleme jätkanud tunnis käimist juba poolteist aastat.

Virge S.

Meie laps vajas abi õigekirjaga. Lilit on teinud suurepärast tööd. Laps on õppinud hääldama ja kuulama õigesti. Võrreldes varasemat aega, ei nuta laps kui peab võõrast teksti kirjutama, sest ta on tunduvalt enesekindlam. Ta teab kuidas kuulata ja hääldada ja seda kõike tänu Lilitile. Jätkame koostööd kuna laps ise tunneb kui hästi see talle mõjunud on.

 

Aire P.

Äärmiselt tore, konkreetne ja positiivne õpetaja. Leidis lapsega koheselt esimesel tunnil väga hea ja usaldusväärse kontakti. Meeldiv, rahulik ja tore! Julgen soojalt soovitada 🙂

 

Erica R.

Emma (6 a. emakeel – vene) käis Liliti juures sellel õppeaastal eesmärgiga suurendada eestikeelne sõnavara. Lilit tegi suurepärase töö. Ta osakab tunde teha huvitavalt – Emma käis tundides hea meelega, kuigi tütre lemmikvastus on kõigele: “ma ei taha!”.

Aitäh, Lilit! Sügisel kohtume uuesti!

 

Mariann R.

Minu laps sai Lilitiga väga kiiresti hea kontakti ning läks tundi alati suure rõõmuga. Kui alguses oli laps väga lugema õppimise vastaselt häälestunud (kodus ei olnud nõus isegi raamatut kätte võtma), siis Lilitiga läks õppimine väga kiiresti ja edukalt ning lugemishuvi tekkis juba peale paari tundi ja umbes viie tunni pärast oli laps jõudnud oma lasteaia rühma keskmisele tasemele. Jäime koostööga igati rahule.

 

Tiia E.

Minu laps käis Lilit juures lugemist õppimas, meie koostöö kestis 6 kuud. Liliti tunnid olid väga loomingulised, lugema õppimine käis läbi mängu. Lilit leidis lapsega kiiresti kontakti, oli väga kannatlik, rahulik ja rõõmsameelne.Laps ootas iga tundi pikisilmi.

Soovitan kindlasti valida õpetaja Lilit, kui lapsel on probleeme lugema õppimisega, mina võin oma lapse sügisel rahuliku südamega kooli saata.

 

Elika L.

Leidsime Liliti kontakti Pere24 lehelt. Lugesime soovitusi ja otsus oli tehtud. Lilit on imetore õpetaja. Meie lapse usalduse võitis esime tunniga . Õppis ime kiiresti lugema ja kirjutama. Igat tundi ootas laps pikisilmi. Soovitame väga.

 

Kadri K.

Laps käis õppimas lugema ja talle väga meeldis, lausa ootas tunde. Isiklikult jättis väga tasakaaluka ja asjaliku õpetaja mulje, lausa kahju, et ise midagi õppimas ei saa käia. Kokkuvõttes väga positiivne.

 

Pille L.

Lilit meeldib lastele. See esimene ja kõige põhilisem 🙂 Minu poeg ei võta inimesi väga kiiresti omaks, aga Lilit meeldis talle esimesest silmapilgust ja tema tundi läks ta alati hea meelega. Lisaks on Lilit teinud temaga kooliks ettevalmistamisel suurepärast tööd, laps on rahul, minul on adekvaatne tagasiside ja südamerahu kooli eel. Ruumid õpetamiseks on väga hubased ja mõnusad. Soovitan teda soojalt (ja olen teda ka mitmele tuttavale soovitanud) ning kui peaks ka kooli kestel täiendavat abi vaja olema, läheme kindlasti Liliti juurde tagasi 🙂

 

Meeli E.

Minu eelkooliealine laps käis Liliti juures 4 kuud ja talle väga meeldis. Laps õppis kiiresti lugema ja kirjutama, areng oli märgatav. Ja mis põhiline – talle väga meeldis ja alati tuli tunnist rõõmsalt. Õpetaja andis iga tunni lõpus ka tagasisidet tehtust, mis oli väga informatiivne.

 

Triin K.

Liliti abiga õppis minu laps lugema ja kirjutama ilma suurema vaevata. Eesmärgiks oli valmistada laps ette eelkooliks ning see õnnestus plaanipäraselt. Lilit tegi tunnid lapse jaoks mänguliseks ja toredaks, olles ise samal ajal väga süstemaatiline ning alati põhjalikult ette valmistunud. Samuti arvestas ta lapse vajaduste ning arenguga.

Liliti abi kasutasime kokku 10 kuud ning koostöö oli väga meeldiv, sest alati on tore jälgida kõrvalt oma lapse positiivset arengut ning kasvavat enesekindlust lugemisel ja kirjutamisel.

Julgen ja ka soovitan Lilitit kõigile oma tuttavatele, kellel peaks selline vajadus tekkima!

 

Ragnel P.

Meie poolne kogemus oli samuti positiivne, midagi täiendavat eelnevatele postitustele on raske välja tuua.

 

Getlyn K.

Soovitan südamest. Lilit on väga sõbralik, rahulik ja asjalik õpetaja. Laps vajas kooliks ettevalmistust. Liliti abiga on laps õppinud lugema ja kirjutama. Meie jäime väga rahule.

 

Carmen K.

Meie puutusime Lilitiga kokku oktoobrist. Tütar vajas abi eelkooli kõrvalt lugemisega ja üldse kooliks ettevalmistamisega. Juba esimesest korrast tekkis lapsel tugev kontakt Lilitiga, ootas pikisilmi kolmapäeva, et kohtuda. Abi oli väga palju, saime häid nippe kuidas ise paremini õpetada. Kindlasti võtame ühendust kui päris koolis abi vajame. Soovitame soojalt õp. Lilitit

 

Timm A.

Lilitile suured tänud meie tütre ettevalmistamisel kooliks. Lilit on väga sõbralik ja saavutab kiire kontakti lapsega, nii et laps tahab tema juures õppimas käia hea meelega, teeb õppimise huvitavaks ja mänguliseks. Soovitame!

 

Lea V.

Liliti poole pöördusin kuna tütar pidi aastapärast kooli minema ja lugemine ei tahtnud kuidagi tulla. Tütar on häbelik ja võõraid ei usalda. Lilit sai temaga kohe kontakti ja häbelikkusest polnud jälgegi.

Lilit on väga sõbralik, tore ja professionaalne. Oskab lastele läheneda ja kontakti luua.

Ta andis näpunäiteid meile koju ja õppis tütrega paar korda nädalas ning areng oli hüppeline.

Lilit on väga asjalik ja soovitan soojalt

 

Natalja Z.

Väga sõbralik, rahulik ja kohusetundlik. Leidis lapsega kohest kontakti. Tütar ootab alati Lilitiga kohtumist. Soovitan väga.

 

Geidy A.

Väga hea ja rahulik koduõpetaja. Saab lapsega väga kiirelt ja sõbraliku side. Minu pojale väga meeldis ja ootas alati koduõpetajaga uuesti kokku saamist. Õpetab lapsele läbi toredate mängude lugemist ja kirjutamist (selles osas oli meil abi vaja). Soovitan kindlasti temaga koostööd teha.

 

Hele M.

Kohtusime õpetaja Lilitiga umbes aasta tagasi ühe tuttava kaudu.

Otsisime enda lapsele eelkooli õpetajat, kuna laps läheb sügisel kooli.

Esimesel kohtumisel tekkis lapsel koheselt side õpetaja Lilitiga.

Lilit on hästi põhjalik, läheb teemasse süvitsi ning toetab mänguliselt lapse õppimist.

Meie laps õppis lugemise ja kirjutamise selgeks ning mis kõige suurem üllatus oli meie jaoks ka R-tähe õigesti ütlemise. Lasteaias logopeed ei uskunud, et laps hakkab seda õigesti hääldama aga tänu Liliti heale õpetamisele ja koostööle vanemate ja lapsega sai see kenasti selgeks.

Usaldasin oma lapse temaga kahekesi jätta alates teisest tunnist.

Kindlasti julgen Lilitit soovitada ja kutsume ta ka kindlasti enda teisele lapsele toeks enne kooli minemist.

 

Kristine P.

Tere!

Soovitan südamest. Väga tore, sõbralik, kannatlik, rahulik ja põhjalik. Jäime Lilitiga väga rahule ja ka tütrele meeldis tundides käija. Suured tänud Lilit 🙂

 

Anne-Ly L.

Kasutasime Liliti abi viimasel veerandil 2. klassi matemaatikas. Lapse ja õpetaja koostöö sujus väga hästi! Laps läks alati rõõmuga! Ülesanded olid huvitavad ja piisavalt rasked. Õppeedukus paranes, samuti viimase veerandi hinne paranes! Klassijuhataja oli meie valikuga samuti rahul ja kiitis! Kasutame Liliti abi ka 3- ndas klassis. Soovitan ja kiidan väga!

 

MAIRE V.

Minu lapsel on keskendumis häire. Käisime Liliti juures 4 kuud. Liliti metoodika oli lapsele väga vastuvõetav ning ta oskas ka last motiveerida. Lapsele meeldis tema juures õppida. Sügisel plaanime võimaluse korral koostööd jätkata. Soovitan!

 

Maarika Ö.

Tore ja lapsesõbralik õpetaja, õpetas lapsele lugemist ja kirjutamist ning mängis lapsega arendavaid sõnamänge. Meie koostöö kestis kuus kuud ja jäime väga rahule, lapsele samuti meeldis. Soovitan.

 

Bärbel L.

Rahulik ja tasakaalukas õpetaja, kes 8-aastasele poisile 1. ja 2. klassi vahele jääval suvel väga hästi sobis. Märkas ja mõistis hästi lapse eripära ja valis talle vajaliku ning kasuliku. Põhjalik ja järjepidev. Seejuures nii positiivne ja heatahtlik, et “minu koduõpetaja” juurde mindi innu ja rõõmuga isegi suvisel koolivaheajal. Soovime õpetaja Lilitile toredaid õpilasi!

 

Svetlana K.

Julgen kindlasti soovitada perele, kes soovib lapsele parimat turvalist ja arendavat, kuid samas lapsemeelset ja lapsekeskset lähenemist. Väga kannatlik, järjekindel, nõudlik ja konkreetne ning oskab lastega suhelda, tütar käib rõõmuga õpetaja juures. Meile väga meeldib.

 

Kadri L.

Koostöö Lilitiga on väga hea ja sujuv. Tal on tunnid alati ettevalmistatud ning sageli annab nõu ka vanematele, kuidas last vahepeal arendada. Õpetades on Lilit väga kannatlik ja rahulik. Meile väga meeldib!

 

Maix V.

Minu koostöö Lilitiga kestis 3 aastat. Lilit on väga põhjalik oma töös. Alati valmis juurde õppima, uusi asju katsetama. On üks kannatlikumaid õpetajaid üldse, kellega mul on olnud võimalus koostööd teha. Laste jaoks oskab alati tunni teha väga mitmekesiseks ja eraldi mainimist väärib kindlasti tema oskus näitlikustada.

Julgen soovitada teda abistamaks last kas kodutöödes või kui lihtsalt on tekkinud mõnes aines õppimisraskusi.

 

Tagasiside on pärit pere24.ee lehelt. Tekstid muutmata kujul.